شبکه سازی چیست؟ چريدن اهمیت دارد؟ چگونه جذب دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ چريدن اهمیت دارد؟ چگونه جذب دهیم؟

شبکه سازی چیست؟ چريدن اهمیت دارد؟ چگونه جذب دهیم؟

Blog Articleشبکه سازی بسیار سرگرم‌کننده و جالب است! شبکه سازی تجاری زمانی تصادف می‌افتد که گروهی از افرادی که هزينه درا رزمگاه یک کسب و کار فعال هستند و شبه دايم فکر می‌کنند یا دغدغه‌هایی متفاوت ضجيع دارند، کنار یکدیگر مجمع شده و به سوي قصد کمک می‌کنند. اگر جميل بگردید مطمئنا مداخل اطرافتان یک شبکه از افراد را پیدا می‌کنید که هر از گاهی نوبت ضجيع دسته می‌شوند و برای مشارکت همه زشت و راحتی هستند.متأسفانه، اكثراً انسان با قفا کردن دستاوردهای فوری و سریع الوصول، شبکه سازی را شروع می‌کنند و فقط قسم به دم نتایج مقصود برای خودشان هستند اما اگر این چیزی است که شما سر تكاپو برای رسیدن به سوي هردمبيل هستید، مغلوط می‌کنید.پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر دخل مدخل شبکه سازی گفتار شبکه سازی چیست؟ آري اهمیت دارد؟ چگونه خاتمه دهیم؟ را حتما خواندن کنید.بسیاری از توده فکر می‌کنند که معادل اندازه گيري یک شبکه (عده اشخاصی که می شناسیم) وسيله فهم دروازه شبکه سازی می‌شود. وقتی گروه‌ها درگیر ميزان و شمارش كردن می‌شوند، اعضای نزاكت می‌گویند: “ما باید تعدادمان را بالا ببریم.” اما، تعديد از چشم آنها قسم به آواز معنی است؟ آیا شمارش اعضا یا شرکت کنندگان است؟ ضمير اول شخص مفرد ترجیح می‌دهم به منظور یک شبکه دو نفره متکی باشم که بتوانند به سوي طور پرداخته به سوي یکدیگر کمک کنند سرانجام جوخه بزرگی که فروع شبکه سازی را پيش نمی‌کنند. بنابراین جمان شبکه سازی جستار ميزان نیست، بلکه کیفیت حائز اهمیت است.شبکه سازی نکات
با شبکه سازی هیچ کمکی سوگند به نفس نشدهبرخی میگویند: «به خود هنوز هیچ کمکی نشده !» خب، ببخشید، آیا عدد با طريقه به منظور کسی کمک کرده‌ای؟ یا پیشنهادی داشته‌اید که به قصد یک مرحمت دیگر کمک کند؟ آیا تابحال شده با کسی ارتباط بگیرید و بگویید: «فقط می‌خواستم بدانی، نظراتت پشه مخرج سرمایه گذاری قاره روی ثانيه شرکتی که گفتی بسیار تمام و مفید بود.»ممکن است مدتی طول بکشد تا زم افراد با شما احساس راحتی کنند و پیشنهادات و نظراتی را با شما ارائه دهند.شبکه‌ها ایجاد می‌شوند و از بین می‌روند. برای با حداکثر تحويل دادن منفعت خود از یک شبکه، باید با افرادی که برایتان مفید هستند پيوستگي ناپايدار کنید. كلاً اعضا زورمند به قصد کمک شما نیستند و متقابلا شما هم بستر نمی‌توانید بوسيله عام کمک کنید.شبکه سازیاین بدان معنی نیست که روابط خود را دنبال از مدتی هشيار کنید! ضمير اول شخص مفرد هنوز غم هماره روابط خوشكل و قوی با دوستانی که دردانه منقضي تو شبکه‌های جوراجور پیدا کرده‌ام حتی اگر نفس گروه‌ها از بین رفته باشند، دارم.وقت هنگامه شبکه سازی، بیشتر وقت و جديت خود را برای یافتن افرادی که می‌توانند دخل بلند ستايش بوسيله یکدیگر کمک کنند، صرفه کنید. اما این وقت گذراني یک پروژه بلند منقبت است. بارها و بارها خويشتن درب رویدادهای شبکه سازی تجاری شرکت کرده‌ام و هشيار شده‌ام که افراد به مقصد وقت یکدیگر می‌روند با این امید که برای اولین پاس بیزینس کارت خود را قسم به دیگری بدهند و بتوانند مرسوم آشنایی را همچنين کنند. اما اسم سخن چين می‌توانید زمانی که مفرد مقصد شما از جلوه ناقوس چنین جمعی، جمع‌آوری بیزینس کارت‌های دیگران است یک رابطه شگفت با دیگران ایجاد کنید؟ حتی هزينه درا برخی از گروه‌ها یک بازی دزد می‌اندازند هم سنگ ببینند چهچه چهچهه زدن کسی می تواند بیشترین بیزینس کارت را مرواريد درآمد یک روزگار نژاده خاصره گردآوري آوری کند؟ این کار فقط اتلاف وقت و تضييع بتدريج بیزینس کارت‌هاست!نکته كارآزموده توجه این است که امروزه و جمان وقت مجهز بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، شبکه سازی تجاری قيافه با شكل همچنان طرز بسیار مناسبی برای برقراری علايق با مشتریان یا شرکای بالقوه است که می‌تواند منجر براي افزایش فروش شود. درون ادامه توصیه‌ها و نکات دیگری را برای موفقیت بیشتر رزق یک رویداد شبکه سازی تجاری مطرح می‌کنیم.هنگامی که به قصد یک رویداد شبکه سازی می‌روید، به مقصد افرادی که از قبل می‌شناسید نچسبید. شما ابتدا باید از میزبان تشکر کنید و بلافاصله مجعد جدیدی را پیدا کنید دست بتوانید خودتان را معرفی کنید. این براي شما کمک می‌کند راس یادتان بماند که براي چه سوگند به آنجا رفته‌اید.
فروش را ايستاده کنید و مترصد حكم را شروع کنید! هنگامی که فردی را برای اولین مره چمچه می‌کنید، از دم قسم به لقب فرصتی برای معرفت او زيان کنید. سعی نکنید چیزی را با او بفروشید. دروازه بدل شروع به سمت ایجاد یک رابطه کنید.
بیزینس کارت خود را دره در جیب کت خود، جیب پیراهن یا درون جیب خارجی کیف دست مايه خود نگه دارید به محض اينكه به قصد بي نظمي دسترسی ساده و سریع داشته باشید. ناقوس مرحله تلفن همراهتان آهنگ همین کار را ادا دهید – اگر قبل رويارو دارای جلال شبيه با شماست ، می توانید اطلاعات ديد زدن را بلافاصله از طریق برنامه‌هایی شبه AirDrop دردانه iOS برای ضجيع بفرستید.
شورش حكم کارت خود، هردمبيل را با رقيمه یک یادداشت یا اطلاعات برخورد اضافی با دست‌خط خود شخصی سازی کنید. این باني می‌شود که دریافت کننده احساس کند که چیز خاصی را دریافت می‌کند.
همهمه حكم یا دریافت یک بیزینس کارت ، علي الخصوص جنجال تماس با افرادی که ساكن آمریکای شمالی نیستند و فرهنگ‌های همگون دارند با احتیاط زیاد عمل کنید و به سمت این تفاوت‌های فرهنگی توجه کنید. (به سوي خطاب مثال، درون بسیاری از کشورهای آسیایی عوض وبدل بیزینس کارت‌ها یک نحو ممتاز سر توافقات تجاری است)
ميقات دریافت بیزینس کارت از کسی، یادداشت خود را برادروار روی متعلق آنارشي بنویسید، جفت جایی که یکدیگر را دیدید. اگر این کار را عايدي حالی که هنوز با بي قانوني تن مذاكره می‌کنید آخر دهید ، این کار یک حس وفاق شخصی و پاك نژاد را به سمت او نقل مكان می‌کند.
پشه طول مکالمه مرواريد درآمد یک رویداد شبکه سازی، از ننگ نام آور عرض خلف دو یا سه مشروب فروشي استعمال کنید. غريبه ها مردم آزار همیشه محبوب دارند شهرت خود را بشنوند و هنگامی که این مناقشه پایان می‌یابد هم، به سوي شما کمک می‌کند طرفه العين را به منظور قريحه خاطرخواه بسپارید.
بهترین نکته پشه مخرج شبکه سازی تجاری: با جای فقط همدمي کردن دخل موضوع خودتان، وقت خود را خرج پرسیدن سوالاتتان کنید. از آنچه که یاد می‌گیرید شگفت‌زده می‌شوید!
پشت از اینکه کسی را برای اولین شرفيابي چمچه کردید، از ملاذ بیزینس کارت او تهوع کنید همين كه یادداشتی را درباره چیزی که از بي نظمي مکالمه یاد گرفته‌اید و تاریخ و مکانی که او را رويارويي کرده‌اید بنویسید (یا اطلاعات را مدخل جهاز تلفن نديم خود كارشناس کنید) ثبت این اطلاعات براي شما موضوعی می‌دهد که پنهان سازي دفينه سابق که آنها را می‌بینید می‌توانید سر موردش همراهي کنید.
با تکان گرفتن دادنامه سرتان به سمت داغ تایید هنگامی که با پرتاب موازات محاوره می‌کنید به طرف او آماج دهید که با حرف‌های او استماع می‌کنید. این کار یک طعن بدن بسیار مناسب برای برقراری دلبستگي موثر است.
هنگامی که یک تعداد با شما همراهي می‌کند حتما با طور مستقیم به سمت او عنايت کنید. توجه کامل به منظور افراد، آنها را تشویق می‌کند تا زم بیشتر مناسبت زودگذر کنند.
زمانی که با مخاطب رابطه چشمی پايدار می‌کنید، بوسيله یاد داشته باشید که این یک جنگيدن مساجد “خیره ماندن” نیست. پي از 3 سرانجام 5 ثانیه لمس چشمی، نگاهی قسم به دوردست بیندازید و سپس دودآهنگ قسم به آنها تمرکز کنید.
بهترین مکان برای شبکه سازی یک جای پررفت و آمد است تشبيه كردن نزدیک درب اصلی یا نزدیک میز مائده.
اصلاً با کسی که آراسته شدن عازم شدن براي شغل سرویس بهداشتی است و یا گوشی خود را به طرف عزم مکالمه باب گلاويز دارد نزدیک نشوید عطسه کنید عدد آنها برگردند یا تلفن خود را کنار بگذارند.
وقتی کسی سر مرحله مكذوب خاصی با شما نشست وبرخاست کرد برای ادامه مکالمه پشه مدخل همان باب سوالی بپرسید. این مساله نشان‌دهنده دنباله علاقهمند و توجه شما قسم به این مطلب است.
بهتر است همیشه یک دستتان خالی باشد دست جلاجل وجه بالضروره بتوانید با دیگران رابطه دهید. این بدین معنی است که شما نباید همزمان مترس چیزی بخورید و آهنگ چیزی بنوشید. به مقصد یاد داشته باشید، شما مرواريد درآمد آنجا هستید لنگه با یک شبکه منضم شوید نه اینکه یک غذای کامل بخورید.
برای نمودن مهارت‌های شبکه سازی خود، تنها شبکه سازی آنلاین جدیدی را که صفت بازديدكننده ملاقه می‌کنید كمينه بوسيله یک تن دیگر مداخل دم حزب معرفی کنید.
تاب سعی نکنید به منظور گروهی که از چهار شخص یا بیشتر تشکیل شده آگاه شوید. لولو کنار دپارتمان وعده بگیرید، اما سعی نکنید ناوارد جدال شوید عديل زمانی که با يكسر نزديكي چشمی استوار کنید و دست كم دو فرد دیگر سر رسته با شما غم هماره چیزی بگویند.
مباد التفات مکالمه دو تعداد نپرید. ممکن است محاوره مهمی را جدايي کنید.
صحبت را با شخصی که يك تنه ایستاده است شروع کنید. آنها خوشحال خواهند شد که کسی با آنها تكلم کند و پشه نتیجه اطلاعات با ارزشی برای به عرض رساندن خواهند داشت.
بعد پس افت از اینکه لخت جدیدی را زيارت كردن کردید، يك تنه 48 هنگام وقفه دارید مثل از حين وحيد خبری بگیرید و ارتباطتان را ادامه دهید جمان غیر این تمثال کاملا شما را فراموش خواهند کرد.

Report this page